Prosinec 2008

Asley Tisdale

31. prosince 2008 v 16:21 | helča
Má ráda sváho malého pejska

Má nejradši růžovou barvuMedvídek Pú

30. prosince 2008 v 15:39 | helča
Jeho ejoblíbenější Jídlo je MED

Vanessa Hudgens

30. prosince 2008 v 15:24 | helča
Vanessa Hudgens:

NEMŮŽE ŽÍT BEZ:

Zaca Efrona

Červebé barvy

Sushi

Oříškové čokolády

Má nejradši léto

!!!Vyčteno z Brava!!!

bravo vydáno 23.12.-08/09

30. prosince 2008 v 15:02 | helča
bravo vydáno 23.12 s nádherným dárkem asi tri nebo 4 ruzne barvy joja

Avril Lavigne

29. prosince 2008 v 16:24 | helča
Avril Lavigne- líbí se ti její zpěv? Neboj se to dát na jevo!!!
Zpívá nádherně že! ,Ale ty se stydíš za to že jí posloucháš?
Kááždý má na muziku jiný náZor!!!!!!!!!*_*?*

zac efron

26. prosince 2008 v 14:42 | helča

Rihanna

8. prosince 2008 v 18:29 | helča

Oznámkuj tento blog v anketě

6. prosince 2008 v 12:27 | helča
http://helusia.blog.cz/
http://admin.blog.cz/clanky/edit

Muzikál ze středníííííííííí******

6. prosince 2008 v 12:16 | helča

High School Musical (česky Muzikál ze střední) je americký film - muzikál z roku 2006, který se díky své popularitě dočkal druhého dílu a třetí se teď natáčí. V High School Musical se potkají Troy Bolton a Gabriela Montez coby hlavní postavy filmu. Troy je kapitánem basketbalového týmy, kterému dělá kouče jeho vlastní otec. Jeho tým se právě připravuje na poslední zápas turnaje a všichni očekávají, že ho tým hlavně díky Troyvi vyhraje. Gabriela je velmi chytrá dívka a dobrá studentka, která na East High School, školu do které chodí Troy, právě nastupuje poté, co se sem její matka přestěhovala za prací. Gabriela se naopak chystá s novými spolužačkami na účast ve školním desetiboji (vědomostní soutěži).
Oba dva se setkají ještě předtím na oslavě Silvestra, kde si spolu společně poprvé zaspívají (píseň Start of Something New). Po oslavě se rozejdou a potkají se až ve škole, kam Gabriela nově nastoupí.
Na začátku školy je výhlášený konkurz na nový Zimní muzikál. Troye i Gabrielu to láká, oba je společné zpívaní na Silvestra bavilo. Aby se to nedověděli Troyovi spolužáci, zůčastní se konkurzu. Jejich soupeři jsou dívka Sharpay Evans a její bratr Ryan. Ti na konkurzu zaspívají píseň What I've Been Looking For. Troy a Gabriela konkurz těsně nestihnou a tak si sami zazpívají v setmělém sále (What I've Been Looking For (Reprise)). Profesorka si píseň poslechne a ještě je do konkurzu zařadí, takže se v druhém kole konkurzu musí utkat s Sharpay a Ryanem.
Když je vyhlášeno druhé kolo konkurzu na hlavní dvojici muzikálu, spolužáci Troy a Gabrieli se dozví o jejich snaze dostat se do muzikálu. Protože Troy díky konkurzu nechodí na tréninky basketbalu, rozhodnou se Gabrielu a Troy proti sobě poštvat. To se jim povede, nicméně po čase sami zjistí, že to bylo spíše ke škodě a tak se snaží věc zase napravit. To se jim i povede.
Další překážku jim však nastraží Sharpay. Přemluví profesorku, aby se druhé kolo konkurzu konalo o den později. V ten den se koná finálová zápas Troyova týmu v basketbalu a stejně tak i školní desetiboj, kterého se účastní Gabriela. Tenhle problém pak spolužáci vyřeší společně. Nehodami přeruší jak basketbalový zápas, tak vědomostní soutěž a Troy i Gabriela se konkurze těsně stihnou zůčastnit s písní Breaking Free. Sharpay a Ryan zpívají v konkurzu Bop to the Top.
Troyův tým zápas po přerušení vyhraje, stejně tak jako Gabriela se spolužačkami svůj desetiboj. Na závěr pak všichni zazpívají ve sportovní hale píseň We're All in This Together.

Informace o filmu

Premiéra: 2006, réžie: Kenny Ortega, scénář: Peter Barsochini, produkce: Don Schain

pink

3. prosince 2008 v 15:30 | helča